Ohlášky

Farní ohlášky – 25. neděle v mezidobí – 20.9.2020

Setkání biřmovanců bude v sobotu 26.8. v 8.00 hod. Přineste si prosím vyplněné přihlášky.

1. Prosíme, aby na nedělní mše sv. v 9.00 a v 10.30, kdy půjdou děti k prvnímu svatému Přijímání, byli přítomni jen nejbližší příbuzní Prvokomunikantů. Ostatní využijte jinou možnost.

2. Bílý týden pro Prvokomunikanty bude:

 • V Bukovci – v pondělí a ve čtvrtek
 • V Písku – v úterý a v pátek
 • V Jablunkově – ve středu a v pátek.

Všechny mše sv. bílého týdne budou vždy v 18.00 hod.

3. V sobotu 26.9. v 16.00 hod. ve farním kostele bude koncert z cyklu Svatováclavského hudebního festivalu. Srdečně zveme příznivce vážné hudby. Večerní mše sv. s nedělní platností bude česky.

4. Příští neděli 27.9., nás navštíví náš rodák P. Jan Mazur, který působí v Jeseníkách na Osoblažsku a prosí o sbírku na kostely jemu svěřené. Bude sloužit ve farním kostele v 7.10 a v 9.00 hod.

5. Také příští neděli bude v Písku krmáš. Bude to 25 let od vysvěcení kostela. Slavnostní mši svatou bude sloužit Otec biskup Josef Hrdlička z Olomouce v 10.30 hod. Proto nebude mše sv. v 9.00 hod. Pěší pouť do kostela Božího Milosrdenství v Písku vyjde od farního kostela v 8.30 hod. Před mši sv. bude modlitba sv. Růžence a korunka k Božímu Milosrdenství.

6. V měsíci říjnu začne roční příprava na křest pro dospělé, katechumenát. Mohou se přihlásit k přípravě na svatou zpověď i katolíci, kteří jsou jenom pokřtěni. Vybízíme farníky, aby tuto příležitost nabídli vhodným lidem ve svém okolí. Více informací na plakátku.

 

9 thoughts on “Ohlášky

 1. Neúplné ohlášky napsal:

  Dobrý den,chci Vás upozornit,že vebové stránky pořád nejsou aktualizované,p.farář je pořád Janusz Kiwak.Také nejsou úplné ohlášky,chybí informace v jakém jazyce je sobotní bohoslužba s nedělní plaností.Děkuji Vám za doplněění.

 2. Neúplné ohlášky napsal:

  Děkuji Vám,už je vše v pořádku.

 3. Zapytanie i prośba napsal:

  Szczęść Boże,
  mam pytanie: o której godzinie w poniedziałek będzie on-line transmisja Ojca Symplicjusza?

  Uprzejmie proszę, jeśli jest możliwe podczas transmitowanych Mszy świętych podawać przed śpiewem ustnie numer śpiewanej pieśni. Co prawda jest naświetlenie, ale w komputerze nie można go odczytać, ponieważ poszczególne cyfry zlane są w jednolite światło.
  Jeżeli uczestniczę naprz. w czeskiej Mszy świętej, to pieśni nie znam i nie mogę jej znaleźć.

  Dziękuję za odpowiedź i za właściwe zrozumienie mojej prośby.

 4. JV napsal:

  Pochválený buď Ježiš Kristus.
  Pozdravujem Vás zo severného Slovenska – Orava.
  Veľmi pekný duchovný zážitok.
  Pán Boh zaplať

 5. Vzkaz napsal:

  Děkujeme za všechno.

 6. Poděkování napsal:

  Děkuji za možnost přenosu mší svatých a májových pobožností z vašeho krásného kostela. Věřím, že nejen já, ale i ostatní přítomní čerpají do dalších dnů sílu a povzbuzení z úst vašich výborných kazatelů. Také písničky vaší scholy jsou pohlazením po duši….
  Ještě jednou ze srdce děkuji.
  Pán vám žehnej

 7. Sucitime napsal:

  Chvala Kristu,, milujem Jablunkovsko,často navstevujem aj vaše kostoly, sv. omše.
  Sme velmi smutne, že Vas postihla neprijemna vec a nutne opatrenia….my po prazdnu_ prvopiatkova Hrčava,,,, turistky simpatizantky*

 8. Dotaz napsal:

  Pochválen buď Ježíš Kristus, prosím mám dotaz každoročně na narození Nejsvětější Panny Marie 8. 9. byla mše v Bukovci, letos nebude? Už ten den se neslaví? Děkuji za odpo .

  1. admin napsal:

   Mše svatá bylo u této příležitosti už v pondělí 7. 9. Bohužel, se tato informace neohlásila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MENU