Tradiční autobusová pouť

Tradiční autobusová pouť

time 0:00

30.7.2023

Poutní, poznávací zájezd 

Švýcarsko – Itálie v krásném alpském prostředí u jezer a ve městech, které Vás osloví.
Svatý Mořic – Isola Bella – Locarno – Lugano – Italské Dolomity


Nabídka pro všechny přátele P. Janusze Kiwaka a CK VOMA do:

Termín: 30. 07. – 06. 08. 2023 

Na tuto mimořádnou cestu Vás zve doprovázející kněz P. Janusz Kiwak a
Zdeněk a Marta Vondráčkovi z Třebíče.

Program:

1. den – neděle
Odjezd z Jablunkova v odpoledních hodinách, tranzit přes Německo do Švýcarska.

2. den
Ráno příjezd do švýcarského Tiefencastelu. Z místního nádraží pojedeme Bernina Expressem přes průsmyk Albula do Sv. Mořice. Cestou vlak využívá viadukt Landwasser, který patří ve Švýcarsku k nejfotografovanějším. Po příjezdu vlaku do Sv. Mořice uskutečníme vycházku kolem jezera. Po krátkém přejezdu autobusu se dostaneme k zubačce na Montas Muragl – místo ze kterého jsou vidět hory, ledovce, rovněž tak jezera celé oblasti Engadinu. V tomto místě jsou nenáročné vycházkové trasy a příjemná restaurace na občerstvení. Po této nenáročné alpské přírodě se vydáme autobusem
průsmykem Malojapass do Itálie. Ubytování ve velmi pěkném **** hotelu AS na 3 noci. Možnost dokoupení 3 večeří, ale zároveň je možnost nákupu výborných italských potravin ve velkém supermarketu, který je naproti hotelu. Tento den je nenáročný, mše svatá sloužena nebude, protože uvedená místa k tomu nejsou přizpůsobena.

3. den
Po snídani uskutečníme výlet k jezeru Lago Maggiore, kde na italském území navštívíme jezerní město Stresa, ze kterého podnikneme výlet lodí na ostrov Isola Bella. Jedná se o nádherné zámecké letní sídlo a především zahradu v mnoha terasách – prostě svět jižních rostlin uprostřed jezera láká milovníky zámku i zahrad. Odpoledne po italském pobřeží jezera se vydáme do švýcarského jezerního města Locarno. Od jezera půjdeme po křížové cestě do poutního kostela Madonna del Sasso, kde v tomto mariánském krásném poutním místě v rámci kláštera uskutečníme naši první mši svatou. Návrat na ubytování do stejného hotelu a večeře.

4. den
Snídaně. Mše svatá a celodenní výlet do Lugána. Zde uskutečníme výlet pozemní zubačkou na Monte San Salvatore – horu nad luganským jezerem. Z tohoto místa je vidět všemi směry daleko do kraje na hory , Lugáno a jezero. Rovněž zařadíme možnost nákupu čokolády v čokoládovně Alprose. Večeře a nocleh opět na stejném místě.

5. den
Snídaně. Pokračujeme v Itálii a to mši svatou v horském terénu nad jezerem Lago di Garda, v mariánském poutním místě Madonna Corona. Umístěním tohoto poutního místa ve skalách budete překvapenim pro všechny poutníky. Odjezd na hotel, který nám následující den umožní návštěvu Italských Dolomit

6. den
Po snídaní a následujícícmši svaté zahájíme první část výletu do italských Dolomit:  jezero Karer See, vyjedeme lanovkou z Pordoi Joch na Sas Pordoi, nevynecháme Vall Gardenu a další zajímavá místa této části Dolomit. Nocleh na stejném místě. 

7. den
 Snídaně. Italské Dolomity druhá část (první jsme společně absolvovali v roce 2016). I tato druhá část italských Dolomit je naprosto fascinující svými přírodními scenériemi: Passo Valles, Passo Falzarego – lanovka na Lagazoi (2 779 mnm), Cortina d Ampezzo, jezero Misurina, Drei Zinnen… Cesta domů Rakouskem.

8. den
Příjezd do nástupních míst v dopoledních hodinách.

                                         

Cena:  bez večeří: 12 200,–Kč

Cena se 2 večeřemi v závěru našeho programu v Dolomitech: 13 350,–Kč.

Cena s 5 večeřemi a to u všech noclehů: 14 900,–Kč

                                                                                                              

Cena obsahuje: Autobusovou dopravu, 5x ubytování v hotelu, 5x snídani, 2x večeři, kněžský a
průvodcovský doprovod, komplexní pojištění

Cena neobsahuje: vstupy dle programu: cca 70 CHF + cca 50 Euro

PŘÍHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA EMAIL: zuzana.byrtusova01@gmail.com nebo
telefonicky p. Zuzaně Byrtusové na čísle 739 183 509

—————-závazná přihláška Itálie na pouť s P. Kiwakem ————————

Příjmení……………………………..Jméno………………………  Datum narození:……………………………

Bydliště…………………………………………………………………………………..PSČ………………………..

Email!(prosíme je to nutné):………..…………………………………  Telefon………………………………

Ubytovat s panem/paní………………………..………………..               Podpis……………………………………..

 

 

CK VOMA s.r.o, Havlíčkovo nábřeží 114/1, Třebíč, email: ckvoma@ckvoma.cz, tel: 568-821-115

MENU