Živé vysílání – Farní kostel

Drazí bratři a sestry, nabízíme vám živé vysílání z farního kostela Božího Těla v Jablunkově. Vysílání je určeno zvlášť pro lidi, kteří nemají možnost zúčastnit se osobně na bohoslužbách v našem farním kostele, aby aspoň takovým způsobem měli s námi společenství při stole Páně. Uvědomme si však, že osobní, svátostné setkání s Bohem nedokážeme nahradit žádným prostředkem masmediální komunikace.

Vysílání je nyní ve zkušební fázi, proto prosíme o vaši trpělivost. Pokud se tedy vysílání zasekne, zkuste stránku obnovit klávesou [F5], nebo zkuste vysílání spustit později. Děkujeme za pochopení.

Po roce živého vysílání z našeho farního kostela vám přinášíme zajímavé statistiky:

Počet shlédnutí: 36 561

Počet odvysílaných hodin: 4206

Dátova velikost vysílaného obsahu: cca 1,7 TB

Sčítáno za období:

od 3. června 2017 do 3. června 2018

Videa s největší sledovaností :
  1. Kostel Jablunkov – živé vysílání Božího Těla 18. 06. 2017  605 shlédnutí
  2. Kostel Jablunkov – živé vysílání – Velikonoční vigílie 1.část    527 shlédnutí
  3. Kostel Jablunkov – živé vysílání – 7. neděle velikonoční (První sv. Přijímání)    480 shlédnutí
  4. Kostel Jablunkov – živé vysílání Sv. MIKULÁŠ    420 shlédnutí
  5. Kostel Jablunkov – živé vysílání – Zelený čtvrtek     327 shlédnutí