Farní mládež

Farní společenství mladých (SPOLČO)

Rádi bychom vám představili SPOLČO.

A kdo jsme? Mladí lidé toužící jít po stopách Krista. Spodní věková hranice je od 13 let a horní se každým dnem posouvá. Scházíme se většinou každý pátek ve farní garáži v 19:00.

Naším duchovním „kapitánem“ je otec Grzegorz Oziębłowski, který si pro nás udělá vždy čas a má pro každého to správné slovo. Vymýšlí různé aktivity, témata k diskuzi, vede duchovní víkendové obnovy a je nám velkým vzorem. Jednou za měsíc spolu prožíváme mši svatou za nás a naše rodiny a po každém setkání společně adorujeme Pána Ježíše.

Dále společně debatujeme na různá témata, probereme celý týden, občas se podíváme na film, zahrajeme nějaké hry, zajdeme na pizzu (nebo si ji rovnou upečeme), vyrazíme na výlet nebo společenskou akci. Zapojujeme se  do farního života a každoročně plánujeme akce pro děti a jejich rodiny, jako například: Drakiáda, Setkání se svatým Mikulášem, Dětský farní karneval atd.

Rádi mezi sebe přivítáme každého, kdo má zvídavé otázky, chce růst ve víře, poznávat nové kamarády a už ho nebaví trávit páteční večery jako do teď. S námi se zaručeně nikdo nebude nudit a společně zažijeme plno legrace. Navíc si vždy najdeme prostor pro ztišení, zamyšlení a setkání se s Pánem. A co nás tolik spojuje? Je to MODLITBA.

Přidej se k nám, ať každé naše setkání má ještě větší grády.

PS.: žádné výběrové ani příjímací řízení, žádný doživotní úpis, jen stačí sebou vzít něco dobrého na zub 🙂

Další info najdeš na našem webu: http://spolco.wix.com/spolco