Národní pouť do Říma

ČESKÁ – JABLUNKOVSKÁ NÁRODNÍ POUŤ DO ŘÍMA 

V roce 1989 svatý Jan Pavel II. svatořečil v Římě naši patronku – svatou Anežku Českou. Připojujeme se k České Národní pouti do Říma v listopadu 2019, abychom poděkovali za dar svobody a prosili za duchovní obrodu České republiky i s přímluvou sv. Anežky České. Poutí budeme doprovázet naše biskupy.   

Poutníky z Jablunkova na Národní pouť do Říma bude doprovázet P. Janusz Kiwak a průvodce
CK VOMA Zdeněk Vondráček.

Termín: 10.11. – 14.11.2019

Program:

1.den: Odjezd z Jablunkova v neděli v odpoledních hodinách po mši svaté ve směru na Mikulov a dále přes Rakousko do Itálie.

2.den: Slavnostní zahájení Národní pouti v Římě v 15.00 hod. v bazilice Santa Maria Maggiore. Poté se přepravíme do hotelu na ubytování.

3.den: Snídaně. Prožijeme den 30. výročí kanonizace sv. Anežky České v 10.00 hod. při národní mši svaté v bazilice sv. Petra ve Vatikánu společně s našimi biskupy, kněžími a poutníky z České republiky. Společná modlitba u svatováclavského oltáře v bazilice a v kryptě u sochy sv. Anežky České, kterou sv. otec František přijal ve Svatém roce Milosrdenství jako dar České republiky. Vzpomeneme na 12 . listopad 1989, kdy právě při svatořečení Anežky České „ pukly ledy“ totalitního režimu, který se za pár týdnů rozpustil. V případě časových možností odpolední procházka kolem římských památek jako je : Andělský hrad, Pantheon, Fontána di Trevi, Španělské schody…..Odjezd skupiny na ubytování do stejného hotelu. Možnost dokoupení večeře v rámci přihlášky.

4.den: Snídaně. Středeční dopolední generální audience se svatým otcem Františkem ve Vatikánu. Po ní budeme pokračovat v poznávacím programu a to prohlídkou exteriéru Kolosea. Společný program Národní pouti zakončíme v 15.00 hod. národní mší svatou v bazilice svatých Janů v Lateranu. Poté osobní volno před odjezdem do ČR. Odjezd z Říma ve večerních hodinách.

5.den: Návrat do Jablunkova v odpoledních hodinách.

Cena: 5 750 Kč

Cena obsahuje: Autobusovou dopravu, 2x snídani, 2x ubytování v hotelu ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, kněžský a průvodcovský doprovod, komplexní pojištění .

Cena neobsahuje: Večeři za příplatek 350 Kč a dále menší výdaje v EURECH cca 15.

PŘIHLÁŠKY V ZÁKRISTIÍ FARNÍHO KOSTELA NEBO VE FARNÍ KANCELÁŘI
Na pouť vás zve fara v Jablunkově a cestovní kancelář VOMA , Havlíčkovo nábřeží 114/1, 67401 Třebíč, email: ckvoma@ckvoma.cz. 

3 thoughts on “Národní pouť do Říma

 1. Mašková napsal:

  Dobrý den, na stránkách CK Voma je uvedena cena 7200 Kč. Tady uvádíte 5750 Kč.
  Jak to tedy je prosím.

  Děkuji
  Mašková

  1. admin napsal:

   Cena zájezdu je 5 750 Kč, tak jak je uvedena. Cena na CK Voma je vyšší, protože jejich zájezd je o jeden den delší (navíc Siena)

  2. Voma napsal:

   Vazena pani, na strance ck voma Trebic jsou poute do Rima pro dalsi farnosti a hlavne jednotlive poutniky z cele CR. Pro Vas plati program a “ Jablunkovska “ cena 5750,-. Diky za prijeti v ucte Zdenek Vondracek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MENU

Farnost Jablunkov is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache